АНна
мєшкова
режисерка анімаційних фільмів, fine art artist,
стоп-моушн аніматорка
воркшоплідерка напрямку Animation
Анна Мєшкова
Освіта
  •  Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація"
Свій шлях в анімації Анна почала ще під час навчання в одній зі шкіл Дніпра, завдяки дитячо-юнацькому кіноцентру та відданим мистецтву та освіті викладачам.
Тоді Анна вирішила, що анімація – це те, що стане справою її життя. З 2017 року Анна веде активну викладацьку діяльність у сфері анімаційного мистецтва, живопису та графіки.
Також Анна захоплюється експериментальною анімацією, досліджує нові методи, матеріали і форми аудіовізуальних мистецтв, тенденції розвитку анімаційного кіно.​ Працює в різноманітних анімаційних техніках – від класичної 2д до об’ємної, пласкої, сипучої тощо, стоп моушн анімації.
Для мене анімація – це найкращий спосіб розповісти свою історію світу та привернути увагу до тем, які я вважаю важливими.
Анімація – унікальний вид мистецтва: багатогранний, з неймовірно цікавою історією та своїми законами.
З дитинства я мріяла про дві речі: створювати мультфільми та стати викладачкою. Моя мрія здійснилась, тепер моя мета – допомогти підліткам розповідати свої історії та переживання засобами анімації, а може й знайти хобі, професію чи справу життя.
Анна
Мєшкова
Працює в таких програмах:
Хочеш
стати
студентом
і створювати
Анімації
разом з анною?