ULTA 2023-2024 by MIT-Ukraine & UA-Teens
Цінність якісної освіти для UA-Teens полягає не тільки в набутті знань
але й у підготовці проактивної молоді, яка буде основою для визначення стратегії розвитку нашої держави.
Ми прагнемо впроваджувати інноваційні підходи до освіти, щоб надати українській молоді можливість розвиватися та реалізовувати свій потенціал у сфері інноваційних технологій.
Тому, Простір інноваційної освіти UA-Teens став співаорганізаторам та партнером освітнього проєкту разом з MIT-Ukraine - Leadership & Technology Academy Ukraine by MIT students.
ULTA 2023-2024 - це унікальний безкоштовний освітній проєкт для українських тінейджерів, які навчаються у 9 та 10 класах, цікавляться технологіями, займають активну громадянську позицію, вільно спілкуються англійською мовою і прагнуть посилити свої компетенції передовим американським досвідом.
Незважаючи на складні умови та випробування
за час відбору на програму ULTA ми отримали 725 заявок від українських талановитих тинейджерів з 24-рьох областей України, АР Крим та Києва. Після інтенсивних відбіркових етапів до когорти фіналістів увійшли 20 юних українок та українців, які цього року були визначені як найкращі та представили 10 областей України.
Програма Ukraine Leadership & Technology Academy
Програма складається з декількох етапів і розпочалась вона 
з двотижневого освітнього табору в Барселоні.
Протягом двох тижнів фіналісти активно навчались під керівництвом менторів з Массачусетського Технологічного Інституту (МІТ) та тьюторів з UA-Teens. Вони опановували нові навички завдяки програмам, розробленими з використанням навчальних матеріалів МІТ.

До програми кемпу входили:
  • Presentation Skills
  • Economics
  • Artificial Intelligence
  • Neuroscience
  • Biotechnology та інш.
Зараз фіналісти готуються до старту нового для них етапу програми
– річне дистанційне навчання за освітніми ресурсами  МІТ. Тинейджерів будуть супроводжувати ментори, які протягом усього періоду будуть допомагати опановувати навчальний матеріал та надавати підтримку у вирішенні складних завдань.
Слідкуй за розвитком
майбутніх лідерок та лідерів у наших соціальних мережах!