Ольга
довбецька
тьюторка, психологиня
Ольга Довбецька
Освіта
  • Український католицький університет, спеціальність «Психологія»
  • Center for Contemplative Science and Compassion-Based Ethics Emory University «Соціально-емоційне та етичне навчання»
  • Навчання за обміном в Palacký University Olomouc, Чехія

Оля допомагала молоді у скаутській організації “Пласт”, викладала ментальну арифметику, організовувала тренінги та табори для підлітків. Має бажання впровадити в систему освіти заняття з розвитку емоційного інтелекту та поширити культуру турботи про ментальне здоров'я.

У своїй роботі з підлітками, Оля супроводжує та підтримує їх у будь-яких проявах, допомагаючи їм бачити "іншу сторону", планувати та рухатись за власною траєкторію розвитку. Вважає, що якісна освіта - це не лише процес передачі знань, але й підтримка, мотивація та натхнення. Для неї освіта є постійним процесом розвитку, а не лише самоціллю.

Захоплюється складанням пазлів і відвідує концерти у Львівській філармонії. Її мрією є отримання ліцензії приватного пілота (PPL) і відмова світу від експлуатації тварин.

Часом серед людей можна почути ідею про те, що молодь “вже не та”, але в процесі роботи з підлітками, я вкотре переконуюсь, що наша молодь “ще та!” – в найпозитивнішому розумінні цієї словосполуки.
Підлітки досліджують, ризикують, переживають злети і падіння, часом втомлюються чи засмучуються, захоплюються і розчаровуються, зляться, ображаються, але разом з тим також і творять, пізнають, експериментують, спостерігають та змінюють.
ольга
довбецька
Хочеш
стати
студентом
і навчатися
разом
з олею?