Правила поведінки у закладі освіти

(Правила поведінки у Просторі інноваційної освіти UA-Teens)
Затверджено
протокол загальних зборів учасників
ТОВ «Освіта майбутнього ЮА»
№ 2 від 20.02.2023 р.
01
Вибір розкладу
1.1
Для початку навчання у Просторі інноваційної освіти UA-Teens студент обирає один з варіантів розкладу, відкритих у Просторі.
1.2
Відкриті у Центі розклади розміщуються на сайті uateens.org.
1.3
Максимальна кількість місць в кожному розкладі – 150 осіб.
1.4
У разі наявності вільних місць на обраному розкладі, менеджер ресепшену додає цей розклад у персональний профіль студента у програмі T360.
1.5
У разі відсутності вільних місць в обраному розкладі, студенту пропонується обрати будь-який інший розклад з представлених на сайті.
1.6
У разі, якщо в обраному розкладі немає вільних місць, а інші розклади не підходять студенту, він може знаходитись у листі очікування. При звільненні місця в бажаному розкладі Простору інноваційної освіти UA-Teens тінейджер запрошується на навчання.
1.7
При обранні розкладу не можна обирати окремі сесії з різних варіантів розкладу (наприклад, якщо Розклад 1 передбачає відвідування у понеділок та п’ятницю на 17.00, а Розклад 2 у понеділок та п’ятницю на 19.00, не можна обрати відвідування у понеділок на 17.00, а в п’ятницю на 19.00).
1.8
Студент може змінити розклад у будь-який момент протягом свого навчального періоду на більш зручний для себе варіант, обираючи з-поміж тих, де є вільні місця.
1.10
Кількість змін розкладу не обмежена для студентів Простору інноваційної освіти UA-Teens.
02
Відвідування та оплата послуг позашкільної освіти
2.1
Студент допускається до навчання після оплати першого місяця навчання. Без підтвердженої бухгалтерією оплати за навчання дата першого заняття студента переноситься.
2.2
До початку навчання кожен студент обов’язково відвідує Установчу сесію. Ця сесія є додатковою, вона ставиться до початку проплаченого періоду навчання. Без її відвідування навчання студента за програмами Простору інноваційної освіти UA-Teens не розпочинається.
2.3
Першою стадією навчання після проходження установчої сесії є Орієнтаційна стадія. На ній студент знайомиться з усіма сімома напрямками і обирає 3, за якими рухатиметься далі. Пропустити орієнтаційну стадію неможливо. Її максимальна тривалість - 1 місяць, проте середньостатистично студенти проходять орієнтацію за 3-4 заняття.
2.4
Кожен студент Простору інноваційної освіти UA-Teens має на місяць 8 обов’язкових занять, які відвідує відповідно до обраного розкладу.
2.5
У разі невідвідування 3-х занять підряд акаунт переходить зі статусу «Активний» до статусу «Заморожений». Переведення аканту зі статусу «Заморожений» у статус «Активний» відбувається автоматично при заході студента у свій акаунт на 4-те заняття.
2.6
У разі невідвідування 4-х занять підряд акаунт зі статусу «Заморожений» переходить у статус «Передзакритий». Переведення акаунту зі статусу «Передзакритий» у статус «Активний» відбувається тільки вручну після звернення студента до менеджера по роботі з клієнтами за телефоном +380670109105 або у Google Chat
2.7
У разі невідвідування 8-ми занять підряд акаунт зі статусу «Передзакритий» переходить у статус «Закритий». Переведення акаунту зі статусу «Закритий» у статус «Активний» можливо тільки після повторного укладення договору про надання послуг у сфері позашкільної освіти.
2.8
У разі заздалегідь спланованого пропуску, студент інформує про це UA-Teens, зателефонувавши за номером +380670109105, написавши на пошту info@uateens.org або у Google Chat, який є основним каналом комунікації студента з персоналом UA-Teens протягом його навчання.
2.9
У разі пропуску студентом сесій на стадії індивідуального навчання (Self-learning sessions) протягом місяця він має право додатково отримати доступ до навчальної платформи таку кількість разів, яка дорівнює кількості пропусків. Тобто, якщо були пропущені 2 сесії, студент може зробити запит на два додаткових доступи тривалістю по 1.5 години кожний. Для отримання такого додаткового доступу, він звертається до менеджера по роботі з клієнтами за телефоном +380670109105, написавши на пошту info@uateens.org або у Google Chat. Окрім цього кожен місяць буде проводитись додаткова 9-та сесія для тих студентів, які з технічних і безпекових питань мали пропуски протягом місяця. Відвідування цієї сесії є факультативним для тих тінейджерів, які пронавчались поточний місяць без пропусків, але підлітки, які через пропуски могли втратити динаміку свого навчання, будуть заохочуватись для її відвідування. Дана сесія не оплачується додатково.
2.10
У разі пропуску студентом сесій на стадії проєктної роботи (Workshop), тінейджер самостійно знайомиться з матеріалом, розміщеним у Classroom. У разі виникнення запитань та складнощів з практичною роботою та/або опануванням теоретичного матеріалу, він задає питання у цільовому Google Chat конкретного воркшопу, а також відвідує додаткові 9-ту та 10-ту сесії, які проводяться воркшоплідером раз на 2 тижні. Такі сесії проводяться для студентів, які в силу технічних та безпекових питань втратили динаміку свого навчального шляху. Ніякі додаткові сесії окрім зазначених вище не доставляються окремим студентам. У разі неможливості відвідування конкретного циклу воркшопу, студенту буде запропоновано перенести його на інший час, коли ситуація з доступом до онлайн навчання буде стабільнішою.
2.11
У разі пропуску занять гроші за оплачений період не повертаються.
2.12
У разі хвороби студента протягом 2-х тижнів і більше, підтвердженої документально, студент має право подовжити свій оплачений період навчання. Для цього необхідно зателефонувати за номером +380670109105, написати на пошту info@uateens.org або у Google Chat та вказати причину відсутності та орієнтовний термін виходу на навчання. Менеджер по роботі з клієнтами робить відповідні позначки у навчальному акаунті студента. Після виходу з лікарняного, студент надає довідку про хворобу і менеджер по роботі з клієнтами подовжує оплачений період навчання на кількість пропущених через хворобу занять.
2.13
Акаунт може бути переведено у статус «На паузі» у таких випадках:
  • у випадку відсутності на період літніх канікул не менше місяця (червень-серпень);
  • у випадку призову на військову службу;
  • інші обґрунтовані причини, які унеможливлюють тимчасово доступ до онлайн навчання.
Для того, щоб поставити акаунт на паузу необхідно зателефонувати за номером +380670109105, написати на пошту info@uateens.org або у Google Chat та вказати причину паузи та орієнтовний термін виходу на навчання.
В період, протягом якого аккаунт студента перебуває на паузі, оплата за послуги не нараховується. Такий період «На паузі» може починатись після завершення оплаченого періоду. Гроші оплаченого періоду не переходять в депозит на період «На паузі». Тобто, якщо був оплачений період на 1 місяць і студент відходив 6 занять, після чого вирішив поставити аккаунт на паузу на 3 місяці, в такому випадку гроші за оплачені 2 заняття, які не були відвідані, не повертаються і не переносяться на період, коли студент відновить навчання після Паузи.
2.14
Студент має право додатково обирати майстер-класи, тренінги, додаткові лабораторії тощо, які проводяться у Просторі інноваційної освіти UA-Teens поза основним навчальним розкладом кожного місяця. Кількість додаткових заходів, обраних студентом, не обмежується UA-Teens. Додаткові заходи відбуваються відповідно до встановленого розкладу, який не може бути змінений під індивідуальні потреби конкретного студента. Будь-які додаткові заходи не оплачуються додатково.
2.15
Кожного місяця розклад додаткових активностей у UA-Teens анонсується на офіційній сторінці Простору у Facebook та Instagram.
03
Вимоги до поведінки студента UA-Teens у навчальному процесі
3.1
UA-Teens є простором, де панує атмосфера свободи, поваги один до одного, толерантності, терпимості та рівності.
3.2
Поведінка студентів UA-Teens, яка обмежує свободу інших студентів Простору, зокрема має елементи психологічного, фізичного насилля, зачіпає гідність іншої особистості, є неприпустимою.
3.3
У випадку виявлення поведінки, яка підпадає під визначення у п. 3.2., студент отримує Black point, що означає фіксацію відповідних дій у профілі студента, інформування батьків про виявлені особливості поведінки тінейджера та попередження про можливість одностороннього припинення надання послуг у сфері позашкільної освіти зі сторони UA-Teens у разі повторення таких чи аналогічних випадків.
3.4
Повторення поведінки, зазначеної у п. 3.2., веде до виключення зі списку студентів UA-Teens, одностороннє припинення надання послуг у сфері позашкільної освіти та закриття акаунту студента. У випадках грубих порушень, зазначених у п. 3.2., виключення зі списку студентів UA-Teens, одностороннє припинення надання послуг у сфері позашкільної освіти та закриття акаунту студента можливе після отримання першого Black point.
3.5
Студент Простору інноваційної освіти UA-Teens усі навчальні онлайн сесії відвідує з увімкненою камерою. У разі виняткової відсутності можливості включити камеру, він інформує про це коуча або воркшоплідера у чаті зустрічі. Подібні випадки мають бути абсолютним виключенням з загальних правил.
3.6
Студент Простору інноваційної освіти UA-Teens регулярно перевіряє свою навчальну Google пошту та обов’язково підтверджує усі запрошення до тематичних Classroom та подій. Неприйняття запрошень унеможливлює доступ студента до онлайн сесій та навчального контенту з проєктної роботи.
3.7
Студент виконує усі обов’язкові пререквізити (завдання) для допуску до проєктної роботи за тиждень до його старту. У випадку невиконання 2 та більше завдань, студент відписується з проєктної роботи автоматично і даний воркшоп ставиться йому в інший місяць.
3.8
Студент розміщує свою проєктну роботу, над якою він працював протягом циклу воркшопу, на останньому (восьмому) занятті. У разі нерозміщення роботи у визначений строк, воркшоп буде позначений як не пройдений і буде поставлений студенту в інший місяць його навчання повторно.
3.9
Результати виконання завдань протягом воркшопів студент розміщує у Classroom. Роботи, не розміщені у Classroom, а надіслані з використанням будь-якого іншого каналу комунікації не перевіряються воркшоплідером і вважаються незданими. Свою фінальну роботу за проєктом, студент розміщує у Classroom та у свій профіль на освітній платформі TUMO world. У разі нерозміщення фінальної роботи у Classroom та TUMO world, воркшоп вважається нескладеним.
3.10
Основним каналом комунікації з персоналом Простору інноваційної освіти UA-Teens є Google Chat. Даний додаток обов’язково встановлюється студентом на смартфон. Усі анонси, які пов’язані з організацією освітнього процесу робляться командою Простору інноваційної освіти UA-Teens у Google Chat. Про будь-які зміни щодо свого навчання студент також інформує у Google Chat. У Telegram, Vіber, WhatsApp месенджерах коучі та воркшоплідери не відповідають на навчальні питання студентів.
3.11
Додатковими каналами для комунікації з персоналом Простору інноваційної освіти UA-Teens є телефон +380670109105 та електронна пошта info@uateens.org.
3.12
Роботи які виконує студент в процесі навчання в UA-Teens, можуть бути оприлюднені, що означає створення можливості ознайомлення з твором інших осіб шляхом опублікування, публічного показу, публічної демонстрації, публічного сповіщення тощо. через мережу Інтернет.
04
Взаємодія з батьками студента
4.1
У випадку фіксації коучем двох підряд пропусків обов’язкових занять студентом, коуч здійснює інформаційний дзвінок батькам (або особам, які їх замінюють) студента (далі – батьки).
4.2
У випадку повторення пропусків – не відвідування третього заняття – коуч робить повторний дзвінок батькам студента.
4.3
У випадку виявлення поведінки, зазначеної у п. 3.2., проводиться індивідуальна робота зі студентом та здійснюється інформування про зафіксовані інциденти батьків студента.
4.4
У випадку відсутності індивідуальної динаміки у студента протягом 3-х занять, коуч інформує про це батьків студента та проводить індивідуальну роботу зі студентом.
4.5
Двічі на рік Простір інноваційної освіти UA-Teens проводить відкриті онлайн сесії для батьків. Інформування здійснюється через анонси на офіційних сторінках Простору у Facebook та Instagram.
4.1
Батьки студента можуть в будь-який момент зробити індивідуальний запит на спілкування з коучем, воркшоплідером, керівником Простору інноваційної освіти UA-Teens з питань навчання студента. Зробити такий запит батьки можуть за телефоном +380670109105 або на пошту info@uateens.org. Такий запит має бути задоволений зі сторони Простору інноваційної освіти UA-Teens протягом 7 днів з моменту отримання запиту. Форма задоволення запиту: телефонна розмова, зустріч у форматі онлайн.